De fractie van Leefbaar Capelle

(c) Leefbaar Capelle 2019 (Foto Desiree Versteeg)


De fractie van Leefbaar Capelle bestaat uit 13 raadsleden en één burgerraadslid, de fractie heeft zich verdeeld in de drie commissies in de gemeente.

Dit zijn:

De commissie BVM (Bestuur Middelen en Veiligheid)

De commissie SLE (Samenleving en Economie)

De commissie SOB (Stadsontwikkeling en Beheer)

Schaatsbergen, Cor - raadslid Leefbaar Capelle 2018

Cor Schaatsbergen

Fractievoorzitter

cor@leefbaarcapelle.nl

06-23654131


Van Bart, Albert - raadslid Leefbaar Capelle 2018

Albert van Bart

Fractiesecretaris

Lid van de commissie BVM

albert@leefbaarcapelle.nl

06-27825353


Janson, John - raadslid Leefbaar Capelle

John Janson

Lid van de commissie BVM

john@leefbaarcapelle.nl

06-38825475


Saritas, Hasan - raadslid Leefbaar Capelle

Hasan Saritas

Lid van de commissie BVM

hasan@leefbaarcapelle.nl

06-15275094


Patty, Eddy - raadslid Leefbaar Capelle 2018

Eddy Patty

Lid van de commissie SLE

eddy@leefbaarcapelle.nl

06 – 55826445


Jaliens, Micle - raadslid Leefbaar Capelle 2018 - kopie

Micle Jaliens

Lid van de commissie SLE

micle@leefbaarcapelle.nl

06-29170776


Kerver, Benne - raadslid Leefbaar Capelle

Benne Kerver

Lid van de commissie SLE

benne@leefbaarcapelle.nl

06-12484334


De Jong, Kees - raadslid Leefbaar Capelle 2018 - kopie

Kees de Jong

Lid van de commissie SLE

kees@leefbaarcapelle.nl

06-41524167


Spruit, Gerrit - raadslid Leefbaar Capelle 2018

Gerrit Spruit

Lid van de commissie SOB

gerrit@leefbaarcapelle.nl

06 – 53673273


King, Vanessa - raadslid Leefbaar Capelle 2018 - kopie

Vanessa King – De Hoog

Lid van de commissie SOB

vanessa@leefbaarcapelle.nl

06-54307350


Santman, Carel - raadslid Leefbaar Capelle 2018

Carel Santman

Lid van de commissie SOB

carel@leefbaarcapelle.nl

06 – 18555670


Lauw-Schouten, Joke - raadslid LC

Joke Lauw – Schouten

Lid van de commissie SOB

joke@leefbaarcapelle.nl

06 – 14101067


Van Gent, Martin - raadslid Leefbaar Capelle

Martin van Gent

Lid van de commissie SOB

martin@leefbaarcapelle.nl

06-22523640


gerslagboom

Ger Slagboom

Burgerraadslid

ger@leefbaarcapelle.nl


De nevenfuncties van de raadsleden worden publiek gemaakt via de website van de gemeente Capelle aan den IJssel. Klik hier